Adresimiz

Merkez: Bankalar Cad. Finansbank Yanı NİĞDE

Telefon Numaralarımız

0388 213 44 88

0388 213 60 60

Email Address

info@donerevim.com

Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılında Niğde’de hizmete açılan Döner Evim Dönerin Efendisi sloganı ile hızlı ve kaliteli servis anlayışı, gülen yüzü, eşsiz lezzeti ile Niğde'nin markası olmayı başarmıştır. İlk olarak bankalar caddesinde hizmete giren Döner evim Dönerin efendisi 2. Yer olarak Dr. Sami yağız caddesinde değişik konseptiyle de hem öğrencilerin hem ailelerin en uğrak noktası olmayı başarmıştır.

Döner evim dönerin efendisi vazgeçilmez tatların yanı sıra sağlık bilgisi ve kalitenin de adresi olmuştur. İşletme sahipleri ve çalışanlarıyla sürekli yenilenme ve gelişme anlayışına sahip Döner evim Dönerin efendisi  nezih ortamıyla konuklarının yemeği keyfe dönüştürmelerine olanak sağlar. Döner evim Dönerin efendisi, müşteri odaklı felsefesiyle; İlgi, saygı ve sevginin buluşma noktasıdır.

Et ve tavuklarımız önceden marine edilerek dinlendirilerek siz değerli müşterilerimizin damak tadına uygun olarak hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, markalaşmayı başarmış ve ileriye dönük önemli projeleri hayata geçirmiş olan Döner evim Dönerin efendisi, geçen zaman içinde hem geleneksel lezzetini ve kalitesini korumuş, hem de kurumsal gelişimini tamamlayarak ve teknolojik gelişmelerini takip ederek Niğde’nin en leziz işletmesi arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Döner evim Dönerin efendisi, atılımcı ve çağdaş yapısı sayesinde büyümeye devam edeceği ve yeni nesillere modern hizmet anlayışı ile muhteşem lezzetler sunmaya devam edeceği aşikârdır.

Sosyal Medya

Yorumlar (0)

× Yorumlar: Henüz Yorum Eklenmemiş. İlk Yorum Yapan Sen Ol

Yorum Yap

Ad Soyad (*)
E-Posta
Yorumunuz (*)

Arama Yap

Popüler Menüler

Bizi Takip Edin

Hemen Sipariş Ver 0388 213 44 88
Hemen Sipariş Ver 0388 213 60 60